Hakkımızda

Değerli velilerimiz;

‘’Geleceğe yön veren nesiller yetiştiriyoruz.’’ Sloganıyla çıktığımız bu yola Saadetbahçesi Anaokulu  olarak 36-72 ay arası çocuklara yönelik, onların güven ve rahatlığını önceleyen, sağlıklı bir eğitim alabilmesini önemsiyoruz.

Saadetbahçesi Anaokulu 2018-2019 eğitim-öğretim yılında, eğitim vermeye başlamıştır. Kurumumuzda çocuklarımızın en iyi eğitimi alabilmesinin yanı sıra güvenlikleri, duyguları ve kişilik ve karakter gelişimleriyle ilgili unsurlar da göz önünde bulundurulmuştur.

‘’Her çocuk özeldir.’’ İlkesi göz önüne alınarak, çocuklarımızın mizaçları, ilgi ve ihtiyaçlarına yönelik zengin bir program sunulmaktadır. Erken çocukluk döneminde, çocukların gelişimi oldukça hızlı ilerlediğinden, çocuklar tüm gelişim alanlarında çeşitli etkinlik ve faaliyetlerle  alanında uzman personellerimiz tarafından desteklenmektedir.

Çocukları kendi özelinde, ihtiyaç duydukları alanlara göre destekleyebilmek, verdiğimiz eğitimin niteliğinin yüksek olması için hizmetiçi eğitimlerimizle, personellerimiz belli periyotlarla desteklenmektedir.

MİSYON

Öğrencilerimizi psikomotor, dil, bilişsel ve sosyal duygusal alanda en güzel şekilde destekleyip, tüm bu alanlarda ve özbakım becerilerinde yeterli hale getirmektir.

VİZYON

Uygulanan eğitim anlaşıyla, ahlaki ve kültürel değerlere sahip, saygın bir eğitim kurumu olmaktır.