SIK SORULAN SORULAR

Sınıflarımızda 1 sınıf öğretmeni, 1 yardımcı öğretmen olmak üzere 2 öğretmen bulunmaktadır. Fakat sınıf mevcudu 5’ten az ise tek öğretmen bulunmaktadır.
Çocuğun okula alışma süreci, çocuk özelinde değişmektedir. Çocuğun okuldan önceki yaşantısı, mizacı, ebeveyn-çocuk bağlanması, çocuğun gelişimsel anlamdaki hazırbulunuşluğu, ebeveynin kurum personellerimiz ile işbirliği bu süreci belirlemektedir.
Sene başında okula 1 hafta oryantasyon sürecimiz olmaktadır. Bu süre zarfında ilk gün anneler ile birlikte tanışma oyunlarımızı oynayıp, ilk hafta 1 -1-5 saat bireysel ve grup oyunlarıyla haftayı tamamlamaktayız. Ebeveynler, çocuğun ihtiyacına göre, sınıfın kapısında, okulun girişinde ya da bahçe gibi çeşitli alanlarda beklemektedir. Çocuğun sürecine göre yarım saat yarım saat okuldaki süreyi artırarak oryantasyonu tamamlamaktayız. Bu süre zarfında ebeveynler, padagog desteğine ihtiyaç duyarsa bireysel görüşmeler sağlayabilmektedirler. Bu süre içerisinde de padagoğumuz çocuk gözlemlerine ve ihtiyaç duyan çocuğun ebeveynleriyle görüşmelerine devam etmektedir.

Okulumuzu Keşfedin

01

Rezervasyon formunu doldurun

Velilerimize okulumuzu tanıtıyoruz. Okulumuzu keşfetmek için rezervasyon formunu doldurun.
02

Rezervasyon tarihinde okulumuza gelin

Oluşturmuş olduğunuz rezervasyon tarihinde ve saatinde okulumuzda olmanız rica olunur.
03

Sizi karşılıyalım ve okulumuzu gezdirelim

Sizleri karşılıyor ve okulumuz hakkında bilgiler vererek okulumuzu tanıtıyoruz.

Okulumuzu gezmek ister misiniz ?

Okulumuzu gezmek istediğiniz tarihi seçiniz.
Okulumuzu gezmek istediğiniz saati seçiniz.